Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Акции / Монетки збирай - дiткам... / 2010.06. [Монетки...] Фінал щорічної акції «Монетки збирай...

2010.06. [Монетки...] Фінал щорічної акції «Монетки збирай – діткам допомагай!»

 
РЕЙТИНГ: 9934

5 червня 2010 р., 15-00 ТРЦ «DreamTown», 3й поверх, зона ресторанів (м.Мінська, м.Оболонь)

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас 5 червня о 15 годині дня на святкове завершення акції «Монетки збирай -  діткам допомагай», яка проводилась в Києві в квітні – травні 2010 р. і була присвячена підтримці Національної дитячої лікарні «Охматдит».

Акція об’єднала тисячі киян і українців, офісних працівників і школярів, студентів, чиновників, з єдиною метою – допомогти покращити умови лікування пацієнтам відділення токсикології Охматдиту, де лікуються діти зі всієї України, постраждалі від гострих отруєнь, в техногенних і екологічних катастрофах, а також діти з нирковою недостатністю, які роками прив’язані до апаратів штучної нирки. Спільними зусиллями ми маємо допомогти закупити все необхідне для переведення дітей із старого аварійного корпусу до нового, сучасного і комфортного.

Наше головне завдання – не гроші. Головне – показати, що допомога не буває маленькою і кожна монетка має значення, якщо вона йде до спільної скриньки на добру справу. Минулого року за 2 тижни в акції було зібрано більше 300 кг дрібних грошей, які налічили понад 21 000 грн.

5 червня, з нагоди дня захисту дітей ми проводимо фінал акції, де публічно підсумуємо результати. Учасники акції запрошені проходити зі своїми скриньками, боксами, до яких вони збирали кошти весь цей час. Ми запросили видатних і знаменитих людей України прийти також і принести скриньки з дому, щоб на власному прикладі показати важливість підтримки громадою державних клінік.

До акції приєдналися Алла Мазур, Сніжана Єгорова, Ольга Фреймут, Лідія Таран, Влада Барсукова. На святковому завершенні акції будуть присутні діти відділення токсикології з батьками, медичний персонал. Ми публічно звітуємо про результати, продовжимо збір нових скриньок і нагородимо найактивніших.

Будемо раді Вас бачити, адже саме небайдужість, милосердя та достатня фінансова підтримка лікувального процесу дітей робить можливим отримати якнайвищі результати одужання. Це все для наших дітей.


5 червня на Вас чекають наступні події:


 1. 15-00 Прес-конференція
  за участі організаторів, партнерів, учасників, лікарів і пацієнтів відділення токсикології Охматдиту.
 2. 15-30 збір нових скриньок,
  які принесуть наші гості – видатні актори, співаки, ведучі.
 3. 16-00 початок святкового концерту.
  Виступають молоді виконавці, юнацький хіп-хоп колектив, а також наші знаменитості - Анатолій Матвійчук, Віталій Козловський, Joy Tango, Тріші, Лёпа & Filki, Артур Боссо, Олег Шак, група Еліксир, True Joy та інші.


Протягом концерту проходитимуть майстер-класи для дітей, художній розпис гіпсових монеток.


Всі, хто підтримав акцію, зможуть приєднатися до роботи над колективним панно разом з видатним художником Віталієм Кіріченко. Картину будемо раді подарувати в новий корпус токсикології Охматдиту.

Це стане прекрасним позитивним символом громадського єднання заради дітей.

На будь-які Ваші питання будемо раді відповісти – дзвоніть координатору акції 097 000 3000

Приходьте родинами, з друзями, колегами і підтримайте вашим внеском тих, хто так цього потребує!

Факти:

 1. В 2009 р. В акції «Монетки» було зібрано 51800 грн і закуплені препарати і аппарат автоматичної подачі ліків до Чернобильського центру НЦРМ, Київ
 2. Підтримали телеканали СТБ, ICTV, 5канал.
 3. Цього року аудиторія акції склала  понад 70 000 чоловік.


Серед учасників
– Медичний університет, НаУКМА, Авіаційний університет, Християнський університет, київські гімназії, школи, ліцеї, центри розвитку і творчості, кліенти і співробітники «Єврогазбанку», магазинів і салонів, співробітники Укрсоцбанку, Pirаeus банку, Erste банку, банку «Бізнес Стандарт», компаній Siеmens, Microsoft, посольства Британії, Генерального управління по роботі з іноземними представництвами, весь колектив телеканалу СТБ, компанії ІНКОМ, Люксофт, КармаДіджітал, кліенти і співробітники клінік «Наш доктор» і «Медісвіт», магазинів «Знайка», «Світлофор», салонів «Ти-квітка», «Маестро», «Чайний клуб», дитячи центри «Скворечник», «Окешка» та інші, кому ми дуже вдячні.

 1. найбільшу суму зібрали учні 240 навчально-виховного комплексу «Соціум» – 4000 грн. Діти заробили на ярмарку і передали на допомогу відділенню токсикології Охматдиту
 2. щорічно  у відділення токсикології Охматдиту в критичному стані  надходить близько 500 дітей, з яких близько 111 дітей потребують замісної терапії - працює апарат штучної нирки.
 3. дефіцит фінансування цього відділення складає близько 45%

 __________________________________________________________________

Акцію підтримали:

Інформаційно: www.likar.info, www.uaua.info, “Твой Малыш», «Мир Семьи», «FISH – Україна», Gala-Radio

Технічна, креативна, організаційна підтримка: JWT, Intarsia, ТРЦ «DreamTown», ATM, Український Медіа Холдінг, РА «Blackberry Communications», Киевстар, Euro RSCG New Europe, Xerox, A-Центр, Графіка-Прінт.