Лiкар.iнфонд

Лiкар.iнфонд
Home / Акции / Монетки збирай - дiткам... / 2012.12. [Монетки...] Звернення про благодійну підтримку...

2012.12. [Монетки...] Звернення про благодійну підтримку дітей з ДЦП та участь в акції «Монетки збирай–діткам допомагай!»

 
РЕЙТИНГ: 8348

Шановні добродії!

Дозвольте мені від імені керівництва і команди волонтерів МБФ «Лікар.інфонд» запросити Вас підтримати благодійну акцію «Монетки збирай – діткам допомагай!», яку ми проводимо для дітей з вадами рухів.

Зусиллями громади в листопаді 2012 року було зібрано 89 667 грн. Участь приймали школярі, родини, співробітники компаній й самі компанії.  Це майже 13 оплачених курсів реабілітації для дітей з ДЦП з проекту «Жити – означає рухатись!» Сьогодні ми супроводжуємо 47 таких дітей, більше 58 родин ще очікують допомоги.

Вже 3 роки ми реалізуємо цей проект, вивчаємо проблематику життя сімей з дітьми-інвалідами групи ДЦП і шляхи вирішення питань, що постають перед такими сім’ями. Дитина з ДЦП, забезпечена повноцінною комплексною своєчасною реабілітацією, досягає 60-80% відновлення рухів тіла, 60% таких дітей мають цілком нормальний і навіть надзвичайно високий інтелект, можуть і бажають вчитись у школі, дружити з однолітками.

Державна підтримка не покриває навіть 15% потреб реабілітації таких дітей, тим самим позбавляючи їх можливості стати максимально самостійними й незалежними від піклування. Ми свідчили прекрасні досягнення дітей, що отримали доступ до регулярної різнопланової реабілітації, і працюємо заради ще більших результатів.

Отже, просимо Вашу компанію приєднатись до спільної скриньки та надати благодійну допомогу в розмірі  6530 грн., або будь-яку іншу можливу суму. Саме стільки коштує курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець, яка славиться в усьому світі.

Компаній, які нададуть підтримку проекту більше 5000 грн., будуть відмічені особливим чином на сторінці благодійників – логотип та сума внесу, активне посилання на власний сайт – на сайті акції www.monetki.ua На початок грудня 2012 року це почесне місце посіли 2 школи Києва та 2 компанії.

Приєднуйтесь! Ваша допомога потрібна цим дітям! Для них немає найкращого новорічного подарунку, ніж добра звістка про сплачену реабілітацію, що стане ще одним кроком вперед до свободи рухів та всіх дитячих радощів.

Реквізити для перерахування:

Отримувач: Міжнародна благодійна фундація «Лікар.інфонд"

Код за ЄДРПОУ 36184862, р. р. 26006208980000 в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005

Призначення платежу: благодійний внесок. Акція «Монетки збирай»

За запитом ми надамо Вам копії реєстраційних документів, презентацію проекту, оригінал  листа з печаткою на ім’я керівника Вашої компанії  та відповімо на всі ваші запитання.


З повагою та надією на підтримку,
Олена  Костюкова,
Президент  МБФ «Лікар.інфонд»
тел. (097)000 30 00, (099) 41 999 11

Роздрукувати лист