LIKARINFUND.ORG

2012.12. [Монетки...] СМИ об акции «Монетки збирай – діткам допомагай»

adminsite, 17.11.2012

10 листопада стартувала благодійна акція "Монетки Збирай - діткам допомагай!", Що проводиться МБФ "Лікар Інфонд", спрямована на збір коштів для лікування підопічних фонду - діток, хворих дитячим церебральним паралічем.

Акцію підтримали: Національний науково-дослідний реставраційний центр України; Міжнародний центр "Інститут прикладної оптики" Академії Наук України; відділ СПО, філія "серійний завод Антонов"; ТОВ "Знак"; більшість шкіл Києва та обласних центрів України.

У школах та організаціях встановлені скарбнички, в які кожен бажаючий може опустити будь-яку нефіксовану суму в допомогу хворим дітям. Також кожен бажаючий може взяти участь у благодійній програмі, пожертвувавши будь-яку суму на сайті акції monetki.ua через PayPal; LiqPay; Інтеркасу, WebMoney; Яндекс-гроші, в банку безпосередньо на рахунок фонду.

Подібні акції вже неодноразово проводилися російськими фондами, за час попередніх акцій волонтерам вдалося зібрати кілька мільйонів рублів, які пішли на високотехнологічну допомогу маленьким пацієнтам.

Приєднуйтесь до акції "Монетки Збирай - діткам допомагай!", Поставте скарбничку вдома, в офісі, збирайте разом з колегами, друзями і дітьми! Це відмінний привід навчитися цінувати те, що маєш, здоров'я, сім'ю, проявляти милосердя і дізнатися справжню ціну грошам!

Алексей Свидров
http://uaonline.com.ua/novyny_34004.html

 

Вы можете помочь уже сейчас

Получатель:
Международная благотворительная фундация "Ликар.инфонд"
Код за ЕДРПОУ 36184862
Банковские реквизиты:
Рр 26006208980000
в АТ "УкрСиббанк" МФО 351005
Tелефон для справок: +380 97000 3000